Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
„SKO Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” to nazwa konkursu organizowanego w tym roku po raz pierwszy przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Mimo konkursowego debiutu w rywalizacji wzięło udział ponad 250 szkół z całego kraju. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce ...
W dniu 23 czerwca br. w Warszawie odbył się uroczysty wieczór inaugurujący Święto Spółdzielczości Bankowej 2015, podczas którego ogłoszono wyniki konkursu „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”. Organizatorem konkursu już po raz czternasty był Krajowy Związ...
W dniach 24 – 25 czerwca 2015 r. na 95 Posiedzeniu, Sejm rozpatrując poprawki Senatu do ustawy o zmianie ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających oraz niektórych innych ustaw, zakończył prace nad tytułową ustawą.

Aktualności

15 stycznia 2015Sukces Linguo HEXABANK Rally Team

Łomżyńscy rajdowcy udanie rozpoczęli rok 2015 startując w warszawskim Rajdzie Sylwestrowym w którym brała udział również załoga Hexa Bank Spółdzielczy.

14 stycznia 2015Seminarium CEDUR „Umowy powiernicze w praktyce bankowej"

Uprzejmie informujemy, iż do Krajowego Związku Banków Spółdzielczych wpłynęła informacja z Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, dotycząca Seminarium organizowanego w ramach projektu CEDUR pt. „Umowy powiernicze w praktyce bankowej”, które odbędzie się w dniu 10 lutego 2015 roku.

14 stycznia 2015Spotkanie w Pałacu Prezydenckim z okazji „ 25 lat Wolności – dziękujemy!”

13 stycznia 2015 r. w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z Prezydentem Bronisławem Komorowskim podsumowujące rocznicowe obchody 25-lecia Wolności.

14 stycznia 2015Hexa Bankiem Spółdzielczym sponsorem albumu Zabytki Ziemi Łomżyńskiej

Publikacja sfinansowana ze środków Hexa Banku Spółdzielczego powstała dzięki inicjatywie Stowarzyszeniu Przyjaciół Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.

13 stycznia 2015"Eko Bank to Vistula Bank"

Tytułowe hasło opublikowano na stronie internetowej Vistula Bank Spółdzielczy, który od 13 stycznia br. zaprasza do  wspólnej akcji ekologicznej.

12 stycznia 2015Bank Spółdzielczy w Miliczu zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Bank Spółdzielczy w Miliczu po raz 23 wziął udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

12 stycznia 2015Odpowiedź MF na interpelację Cezarego Olejniczka w sprawie banków spółdzielczych

25 listopada 2014 r. Poseł SLD, Cezary Olejniczak złożył do Ministra Finansów interpelację w sprawie docelowego kształtu ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych, ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających. Na stronie internetowej Sejmu opublikowano odpowiedź Ministerstwa Finansów na poselską interpelację.

12 stycznia 2015SANBank zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W niedzielę 11 stycznia br., jak co roku, od wielu już lat, pracownicy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego liczyli pieniądze z puszek dostarczonych przez wolontariuszy w XXIII Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  

12 stycznia 2015Bank Spółdzielczy w Chodzieży grał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Tradycji stało się zadość i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagrała. Finał numer 23, który miał miejsce 11 stycznia 2015r. wybrzmiał zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych.

09 stycznia 2015PRENUMERATA „Głos Banków Spółdzielczych” 2015

Od 20 lat współtworzymy i nadal chcemy współtworzyć magazyn z Państwem. Dlatego zapraszamy do złożenia prenumeraty na rok 2015 i aktywnego udziału w tworzeniu jego treści.

08 stycznia 2015Bank dla Gimnazjalisty

Dzięki programowi realizowanemu przez Fundację Rozwoju Bankowości Spółdzielczej pt. „Emisariusz zmian – program rozwoju kariery osób 50+ w bankach spółdzielczych województwa mazowieckiego" w minionym roku powstał w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej autorski projekt "BANK DLA GIMNAZJALISTY".

08 stycznia 2015Nowy Rok, nowa strona – Bank Spółdzielczy w Koronowie

Bank Spółdzielczy w Koronowie na 12 stycznia br. zaplanował zmianę szaty graficznej swojej strony internetowej www.bskoronowo.com.pl

08 stycznia 2015Bank Spółdzielczy w Miliczu sponsorem publikacji historycznej

W dniu 8 stycznia br. w Pałacu Królewskim we Wrocławiu odbędzie się promocja polsko-niemieckiej książki pt. „ŚLĄSK PRZEŁOMU XIX I XX WIEKU –PROWINCJA ŚLĄSKA ZA NADPREZYDENTURY KSIĘCIA HERMANNA HATZFELDTA 1894-1903”.

08 stycznia 2015 Odcinek 21 – Rekomendacja 21  

„System kontroli wewnętrznej w banku powinien obejmować bancassurance, w tym zwłaszcza procesy związane z oferowaniem produktów ubezpieczeniowych oraz stosowanie odpowiedniego sposobu rozliczania przychodów związanych z oferowaniem ubezpieczeń przez bank.”

07 stycznia 2015Połączenie banków spółdzielczych

Początkiem 2015 roku Bank Spółdzielczy w Lubaczowie połączył siły z Bankiem Spółdzielczym w Starym Dzikowie.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy