Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
W dniu 27 września br. Bank obchodził jubileusz 110-lecia swojej działalności. Uroczysta Gala Jubileuszowa odbyła się w Sali bankietowej BELLE EPOQUE w Winnicy.
„Bank powinien prowadzić działalność w sposób nie powodujący wystąpienia konfliktu interesów, w szczególności bank powinien zapewnić, że nie będzie dochodziło do jednoczesnego, w tym faktycznego, występowania banku jako ubezpieczającego i pośrednika ubezpieczeniowego.”
W dniach 22-25 września br. w Katowicach odbył się IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso oraz Parlament Europejski. Wśród wielu znamienitych gości...

Aktualności

20 maja 2014Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej po raz szósty!

20 maja br. rozpoczęto dwudniowe, VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. Uczestniczą w nim prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowoczesnych technologii w bankach spółdzielczych. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas Forum reprezentowała prezes Zarządu KZBS, Krystyna Majerczyk-Żabówka.

16 maja 2014"Twój Bank"

To tytuł bezpłatnego magazynu Vistula Bank, który w wersji papierowej od 19 maja br. będzie dostępny w oddziałach Banku.

15 maja 2014Posiedzenie Grupy Roboczej EACB ds. nadzoru bankowego

W dniu 9 maja br. w Rzymie odbyło się posiedzenie Grupy Roboczej Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) ds. nadzoru bankowego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji bankowości spółdzielczej z całej Europy, w tym delegat Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

14 maja 2014Hexa Bank Spółdzielczy w rytmach zumby i latino

Już w najbliższą sobotę (17 maja 2014 o godz. 16:00), na hali sportowej w Piątnicy odbędzie się HEXA BANK MARATON ZUMBA & LATINO DANCE. W tym roku, po raz pierwszy maraton ma charakter charytatywny, a całkowity dochód zostanie przeznaczony dla Radosława Szulca z Łomży chorego na ostrą białaczkę.

13 maja 2014Zmiany na stanowiskach prezesów

Komisja Nadzoru Finansowego 13 maja br. wyraziła zgodę na powołanie na stanowisko trzech prezesów zarządów banków spółdzielczych.

13 maja 2014SBR Bank wspiera przedsiębiorczość

Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą główną w Szepietowie został Mecenasem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP) w Białymstoku. Jest to kolejna inicjatywa Banku mająca na celu wspieranie przedsiębiorczości.

13 maja 2014140 lat pracy na rzecz dobra lokalnej społeczności

10 maja br. Bank Spółdzielczy w Brzesku świętował 140 – lecie istnienia. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęto Mszą Świętą w kościele św. Jakuba i NMP Matki Kościoła.

12 maja 2014Pielgrzymka Bankowców

W dniach 9 i 10 maja br. po raz 29 odbyła się Pielgrzymka Bankowców na Jasną Górę w której uczestniczyły liczne banki spółdzielcze z całego kraju.

08 maja 2014Wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju wraz z prezesem Ryszardem Leszczyńskim otrzymał od wicepremiera Janusza Piechocińskiego i Gminy Godów wyróżnienie z okazji 25 - lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie ducha przedsiębiorczości.

07 maja 2014Strefa członkowska KZBS już aktywna

W dniu 6 maja br. strona internetowa KZBS została wzbogacona o nową zakładkę pod nazwą „Strefa członkowska”, dedykowaną wyłącznie bankom spółdzielczym, które należą do grona członków KZBS.

07 maja 2014GBS Bank na Majówce Europejskiej

1 maja br. z okazji 10-lecia Polski w Unii Europejskiej w Szczecinie zorganizowano Majówkę Europejską. Nie mogło na niej zabraknąć Gospodarczego Banku Spółdzielczego w Barlinku, który chętnie odwiedzany był w Strefie Instrumentów Finansowych.

06 maja 2014Debata o spółdzielczych instytucjach finansowych

W ramach cyklu „Śniadania z Super Biznesem” w dniu 6 maja br. odbyła się debata pn. „Czy spółdzielcze instytucje finansowe mają przed sobą przyszłość?”. Debatę  zorganizował Super Express.

05 maja 2014Majówka z bankiem spółdzielczym

Świętowanie długiego weekendu razem ze społecznością lokalną Nadsański Bank Spółdzielczy rozpoczął 1 maja br. na stadionie lekkoatletycznym w Stalowej Woli  gdzie odbyły się  Otwarte Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce. Natomiast 3 maja br. Bank uczestniczył w dyktandzie „Gżegżółki" oraz Międzynarodowym Ulicznym Biegu Konstytucji 3 Maja.

30 kwietnia 2014Seminarium „Ustawa o usługach płatniczych a ochrona klienta usług płatniczych”

14 maja 2014 r. odbędzie się seminarium organizowane przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu CEDUR pt. „Ustawa o usługach płatniczych a ochrona klienta usług płatniczych”.

30 kwietnia 2014IV Maraton Rowerowy MTB o Puchar Związku Banków Polskich

18 maja br. odbędzie się IV Maraton Rowerowy MTB o Puchar Związku Banków Polskich organizowany przy współpracy z Mazovia MTB .

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy