Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
W oficjalnym Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej opublikowane zostały trzy rozporządzenia delegowane Komisji Europejskiej dotyczące: składek na rzecz mechanizmów finansowania restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji (Resolution Fund), wymogów płynności LCR oraz wskaźnika dźwigni (Leverage ...
Według najnowszego badania Instytutu Badania Opinii Homo Homini stabilność finansowa, polski kapitał, własne doświadczenia oraz pomocni pracownicy oddziału – to najwyżej cenione cechy banku w grupie 55 +.
13 stycznia 2015 r. w Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z Prezydentem Bronisławem Komorowskim podsumowujące rocznicowe obchody 25-lecia Wolności.

Aktualności

26 września 2014IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach 22-25 września br. w Katowicach odbył się IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso oraz Parlament Europejski. Wśród wielu znamienitych gości zarówno z kraju, jak i zagranicy nie zabrakło prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych Krystyny Majerczyk-Żabówka.

25 września 2014Turniej Charytatywny z BS w Koronowie

Bank Spółdzielczy w Koronowie zaprasza na siatkarski Turniej Charytatywny, który odbędzie się 11 października br. o godz. 9:00, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koronowie.

25 września 2014Rekomendacja U – odcinek 7

„Bank powinien podejmować czynności, które efektywnie zabezpieczą przed ryzykiem podejmowanej działalności.”

18 września 2014Hexa Bank Spółdzielczy sponsorem festiwalu muzycznego

Bank zaprasza na IX edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Anglojęzycznej Piosenki Filmowej Soundtrack 2014.

18 września 2014Rekomendacja U – odcinek 6

„Bank powinien zapewnić odpowiednie rozdzielenie funkcji sprzedaży, akceptacji ryzyka oraz monitorowania i kontroli ryzyka w strukturze organizacyjnej.”

17 września 2014Spotkanie z ministrem Markiem Sawickim

W dniu 17 września br. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi spotkał się z przedstawicielami Związku Banków Polskich, Banku Polskiej Spółdzielczości, Spółdzielczej Grupy Bankowej, Krajowego Związku Banków Spółdzielczych i Banku Gospodarstwa Krajowego.

16 września 2014Balon SK banku zwycięża!

Wielki sukces SK bank Balloon Team w prestiżowych zawodach Ladie's Cup rozgrywanych podczas Warsteiner Montgolfiade 2014.

16 września 2014Gala z okazji 150-lecia Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią

W dniu 12 września br. w Operze Nova w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala z okazji 150-lecia Banku Spółdzielczego w Nakle nad Notecią. Dokładnie 11 września 1864 roku  zostało zwołane pierwsze Walne Zgromadzenie spółdzielni, w którym wzięło udział piętnastu założycieli.

15 września 2014Powidlaki 2014 z SANBankiem

14 września br. Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny wspierał finansowo ważne regionalne wydarzenie - Powidlaki 2014.

15 września 2014Nowy numer magazynu Głos Banków Spółdzielczych

Do skrzynek pocztowych prenumeratorów „Głosu Banków Spółdzielczych” trafi niedługo kolejny numer magazynu.

12 września 2014Forum Liderów Banków Spółdzielczych

W dniach 9-10 września br. w Hotelu Gromada w Warszawie miało miejsce coroczne spotkanie przedstawicieli bankowości spółdzielczej, organizowane przez Związek Banków Polskich. Tegoroczne obrady odbyły się pod hasłem „Modele nowoczesnej polskiej bankowości spółdzielczej w świetle zmian regulacji unijnych i wyzwań ekonomicznych”. W panelu dyskusyjnym poświęconym „Roli polskiej bankowości spółdzielczej w przyszłości” wzięła udział prezes Zarządu KZBS Krystyna Majerczyk-Żabówka.

12 września 2014Concordia na Forum Liderów Banków Spółdzielczych

W warszawskim Hotelu Gromada, po raz siódmy , w dniach 9-10 września br. odbyło się Forum Liderów Banków Spółdzielczych. Podczas tego największego, dorocznego spotkania przedstawicieli segmentu bankowości przybyło ponad 400 prezesów oraz członków zarządów banków spółdzielczych, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, parlamentu, instytucji finansowych i infrastruktury bankowej.

12 września 2014Brązowa medalistka w SANBanku

W czwartek, 11 września br. w siedzibie Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli gościła brązowa medalistka lekkoatletycznych mistrzostw Europy  Joanna Jóźwik.

11 września 2014Znamy Orły Agrobiznesu 48 edycji

10 września br. w auli Domu Literatury w Warszawie odbyła się 48 edycja konkursu „Orzeł Agrobiznesu”, nagrody pod honorowym patronatem Wicemarszałka Sejmu RP Eugeniusza Grzeszczaka za sukces rynkowy firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmy handlowej i banku działającego na rzecz agrobiznesu.

11 września 2014Rekomendacja U - odcinek 5

„Rada nadzorcza, w ramach wypełniania swoich funkcji i odpowiedzialności za system zarządzania ryzykiem w banku, powinna monitorować realizację polityki banku w zakresie bancassurance oraz zasad polityki rachunkowości w tym obszarze. Częstotliwość przekazywania radzie nadzorczej raportów w tym zakresie, powinna umożliwiać dostarczenie informacji o zmianie profilu ryzyka banku, z zachowaniem zasady proporcjonalności, tj. powinna być uzależniona od skali i charakteru działalności banku w obszarze bancassurance.”

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy