Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
„Rada nadzorcza, w ramach wypełniania swoich funkcji i odpowiedzialności za system zarządzania ryzykiem w banku, powinna monitorować realizację polityki banku w zakresie bancassurance oraz zasad polityki rachunkowości w tym obszarze. Częstotliwość przekazywania radzie nadzorczej raportów w tym za...
Jaki model biznesowy powinien przyjąć sektor banków spółdzielczych? Jakie znaczenie mają tu kwestie regulacyjne? Między innymi z tymi pytaniami musieli się zmierzyć uczestnicy debaty zorganizowanej wspólnie przez ZBP i DGP.
Resort rolnictwa i banki spółdzielcze łączy wspólny cel jakim jest rozwój polskich obszarów wiejskich. Dlatego też zapytaliśmy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego o to,  jak postrzega sektor bankowości spółdzielczej.

Aktualności

23 kwietnia 2014Hexa Bank Spółdzielczy sponsorem teamu rajdowego

W roku 2011 dwaj łomżyńscy pasjonaci motoryzacji Adam Krupa i Adam Olkowicz, podjęli decyzję o przygotowaniu samochodu i rozpoczęciu regularnych startów w amatorskich rajdach samochodowych typu KJS.

22 kwietnia 2014Zmiana na stanowisku wiceprezesa Zarządu Banku Spółdzielczego we Wschowie

Rada Nadzorcza Banku Spółdzielczego we Wschowie powołała Panią Elżbietę Olszewską na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku Spółdzielczego we Wschowie.

22 kwietnia 2014Głos Banków Spółdzielczych

Do skrzynek pocztowych prenumeratorów Głosu Banków Spółdzielczych niedługo trafi nowy numer naszego magazynu.

17 kwietnia 2014Przedstawiciele banków spółdzielczych i zrzeszających wybrani do Rady Związku Banków Polskich w nowej kadencji

15 kwietnia 2014 r. odbyło się XXVI Walne Zgromadzenie Związku Banków Polskich. Ważnym punktem w programie Walnego Zgromadzenia było podjęcie uchwał określających priorytety i dalszy kierunek prac samorządu bankowego oraz wybory nowych władz Związku na lata 2014-2017.

17 kwietnia 2014IX Finał Konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

9 kwietnia br. w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku, odbył się IX Finał Konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”.

16 kwietnia 2014Wiceminister Finansów w dialogu z bankowcami

14 kwietnia br. w Centrali Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli zorganizowano spotkanie przedstawicieli podkarpackich banków spółdzielczych z wiceministrem finansów Wojciechem Kowalczykiem. Inicjatorką spotkania była poseł na Sejm RP Krystyna Skowrońska.

16 kwietnia 2014Forum Rolnicze z Bankiem Spółdzielczym w Skoczowie

14 kwietnia 2014 r. w Międzyświeciu odbyło się III Forum Rolnicze, którego jednym ze sponsorów był Bank Spółdzielczy w Skoczowie. Forum odbyło się pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Cieszyńskiego Jerzego Nogowczyk oraz Burmistrza Miasta Skoczowa Janiny Żagan.

15 kwietnia 2014Bank Spółdzielczy w Namysłowie z inicjatywą dla Domu Dziecka

Już 11 maja ulicami Opola po raz kolejny pobiegną uczestnicy Charytatywnej Sztafety Firm „Podaję dalej”.

14 kwietnia 2014Gruzińska delegacja z wizytą w siedzibie głównej SBR Bank w Szepietowie

Polski system bankowości spółdzielczej i sukces tego modelu na Podlasiu na przykładzie Spółdzielczego Banku Rozwoju były tematem spotkania w Szepietowie delegacji gruzińskiej z Zarządem SBR Bank.

14 kwietnia 2014Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim przeciwko nowotworom u dzieci

Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowiecki został sponsorem akcji "NIE nowotworom u dzieci", która odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2014 r. na placu przed Miejskim Domem Kultury w Mińsku Mazowieckim.

14 kwietnia 2014Spotkanie Prezydium Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej

W dniu 2 kwietnia br. Prezydium Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej Pan Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich i Pani Krystyna Majerczyk – Żabówka, Prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych spotkali się z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Panem Markiem Sawickim. Spotkanie zostało zorganizowane na prośbę członków Rady Konsultacyjnej.

11 kwietnia 2014Dzień przedsiębiorczości z Bankiem Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim

"Dzień przedsiębiorczości" to program skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i organizowany jest za pośrednictwem Internetu. Jego już XI edycja przypadła w tym roku na dzień 2 kwietnia.

11 kwietnia 2014Zebranie Przedstawicieli Nadsańskiego Banku Spółdzielczego w Stalowej Woli

10 kwietnia 2014 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli - najważniejszego organu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego.

10 kwietnia 2014GBS Bank: kampania "Szacunek i Wsparcie"

Powrót do rzeczywistości po misji to prawdziwe wyzwanie. Najtrudniej jest gdy nie możesz na nikogo liczyć - tak mówią szczecińscy żołnierze i weterani misji w Afganistanie.

10 kwietnia 2014Śląski Bank Spółdzielczy Silesia sponsorem balu charytatywnego

Już po raz piąty w salach Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach odbył się Bal Charytatywny Wojewody Śląskiego. W tym roku beneficjentem zbiórki była Fundacja „Europejska Klinika Cukrzycy” z Dąbrowy Górniczej. Zebrane środki pozwolą na planowany przez Fundację zakup diabetobusu, który będzie wykorzystywany  w akcjach profilaktycznych w szczególności młodych mieszkańców regionu.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy