Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
W dniu 10 października w Hotelu „Atut” w Licheniu odbyła się gala zorganizowana z okazji jubileuszu 150-lecia działalności Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Janikowie.
„Bank powinien prowadzić działalność w sposób nie powodujący wystąpienia konfliktu interesów, w szczególności bank powinien zapewnić, że nie będzie dochodziło do jednoczesnego, w tym faktycznego, występowania banku jako ubezpieczającego i pośrednika ubezpieczeniowego.”
W dniach 22-25 września br. w Katowicach odbył się IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso oraz Parlament Europejski. Wśród wielu znamienitych gości...

Aktualności

28 maja 2014Koncertowo z Akademią Edukacji Ekonomicznej JUNIOR

6 czerwca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach zagra reggae`owy skład PAJUJO. Koncert zespołu jest swoistym podsumowaniem dotychczasowych działań podejmowanych w ramach projektu Akademia Edukacji Ekonomicznej JUNIOR Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

27 maja 2014Debata o spółdzielczych instytucjach finansowych w Super Express

Na naszej stronie internetowej informowaliśmy o tym, że 6 maja br. odbyła się debata pn. „Czy spółdzielcze instytucje finansowe mają przed sobą przyszłość?”. Dziś można zapoznać się z jej wersją on-line.

26 maja 2014Bitwa Wyrska z Bankiem Spółdzielczym

24 maja br. odbyła się dziesiąta jubileuszowa edycja inscenizacji historycznej Bitwa Wyrska - Bój o Gostyń. Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju kolejny raz znalazł się wśród sponsorów tego przedsięwzięcia.

26 maja 2014„Wyróżniające się banki spółdzielcze” roku 2014

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, ogłoszono laureatów Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze”.  

20 maja 2014100 lat Banku Spółdzielczego w Nadarzynie

Uroczystość 17 maja br. zainaugurowano odsłonięciem tablic pamiątkowych przed lokalem Banku w Żabiej Woli oraz w Nadarzynie.

20 maja 2014Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej po raz szósty!

20 maja br. rozpoczęto dwudniowe, VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. Uczestniczą w nim prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowoczesnych technologii w bankach spółdzielczych. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas Forum reprezentowała prezes Zarządu KZBS, Krystyna Majerczyk-Żabówka.

16 maja 2014"Twój Bank"

To tytuł bezpłatnego magazynu Vistula Bank, który w wersji papierowej od 19 maja br. będzie dostępny w oddziałach Banku.

15 maja 2014Posiedzenie Grupy Roboczej EACB ds. nadzoru bankowego

W dniu 9 maja br. w Rzymie odbyło się posiedzenie Grupy Roboczej Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) ds. nadzoru bankowego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji bankowości spółdzielczej z całej Europy, w tym delegat Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

14 maja 2014Hexa Bank Spółdzielczy w rytmach zumby i latino

Już w najbliższą sobotę (17 maja 2014 o godz. 16:00), na hali sportowej w Piątnicy odbędzie się HEXA BANK MARATON ZUMBA & LATINO DANCE. W tym roku, po raz pierwszy maraton ma charakter charytatywny, a całkowity dochód zostanie przeznaczony dla Radosława Szulca z Łomży chorego na ostrą białaczkę.

13 maja 2014Zmiany na stanowiskach prezesów

Komisja Nadzoru Finansowego 13 maja br. wyraziła zgodę na powołanie na stanowisko trzech prezesów zarządów banków spółdzielczych.

13 maja 2014SBR Bank wspiera przedsiębiorczość

Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą główną w Szepietowie został Mecenasem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (AIP) w Białymstoku. Jest to kolejna inicjatywa Banku mająca na celu wspieranie przedsiębiorczości.

13 maja 2014140 lat pracy na rzecz dobra lokalnej społeczności

10 maja br. Bank Spółdzielczy w Brzesku świętował 140 – lecie istnienia. Uroczystości jubileuszowe rozpoczęto Mszą Świętą w kościele św. Jakuba i NMP Matki Kościoła.

12 maja 2014Pielgrzymka Bankowców

W dniach 9 i 10 maja br. po raz 29 odbyła się Pielgrzymka Bankowców na Jasną Górę w której uczestniczyły liczne banki spółdzielcze z całego kraju.

08 maja 2014Wyróżnienie dla Banku Spółdzielczego w Jastrzębiu Zdroju

Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju wraz z prezesem Ryszardem Leszczyńskim otrzymał od wicepremiera Janusza Piechocińskiego i Gminy Godów wyróżnienie z okazji 25 - lecia polskiej transformacji, w uznaniu za aktywne propagowanie ducha przedsiębiorczości.

07 maja 2014Strefa członkowska KZBS już aktywna

W dniu 6 maja br. strona internetowa KZBS została wzbogacona o nową zakładkę pod nazwą „Strefa członkowska”, dedykowaną wyłącznie bankom spółdzielczym, które należą do grona członków KZBS.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy