Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
Sytuacja sektora bankowości spółdzielczej jest stabilna, większość banków spółdzielczych charakteryzuje się nadwyżką depozytów nad kredytami, wyzwaniem jest jednak model współpracy banków spółdzielczych z bankami zrzeszającymi – to tylko niektóre w...
W poniedziałek, 7 lipca br. Krystyna Majerczyk-Żabówka, prezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych spotkała się z ministrem Olgierdem Dziekońskim.
4 czerwca 1989 roku miały miejsce pierwsze w powojennej Polsce częściowo wolne wybory do Sejmu oraz wolne do Senatu. Data ta, jest dla polskiego narodu symboliczna, gdyż otwiera nowy rozdział w historii państwa polskiego.  

Aktualności

17 marca 2014Obligacje komunalne w banku spółdzielczym

W dniu 7 marca br. odbyła się konferencja pn. „Obligacje Komunalne jako Forma Finansowania Jednostek Samorządu Terytorialnego”.  Spotkanie zorganizowano z inicjatywy Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej oraz Domu Maklerskiego Banku BPS.

17 marca 2014Spotkanie dla Przedsiębiorców KDBS Bank

11 marca  br. w Pałacu Bursztynowym we Włocławku odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców „Startujemy z Twoim biznesem”, zorganizowane przez KDBS Bank. Spotkanie było okazją do podsumowania projektu JEREMIE, którego druga edycja jest obecnie realizowana przez Bank.

16 marca 2014„Dance Show 2014” z SANBank

15 marca br. Nadsański Bank Spółdzielczy wspierał taneczne przedsięwzięcie, którego organizatorem była stalowowolska Szkoła Tańca "Merengue" Piotra Kiszki oraz Małgorzaty Garlickiej.

14 marca 2014Nowoczesna usługa GBS Banku nagrodzona!

GBS Bank otrzymał wyróżnienie  w kategorii Bezpieczeństwo w bankowości elektronicznej w VII edycji konkursu Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2013 Gazety Bankowej.

14 marca 2014Wspólne stanowisko środowiska polskiej bankowości spółdzielczej

W dniu 10 marca br. Biuro KZBS przekazało do Ministerstwa Finansów  propozycje zapisów i uwag sektora banków spółdzielczych do projektu ustawy o bankach spółdzielczych ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających oraz ustawy – Prawo bankowe.

14 marca 2014Ryzyko informatyczne w działalności banków spółdzielczych

Czy IT pozwala osiągnąć przewagę konkurencyjną?, jakie są zadania banku zrzeszającego we wspieraniu banków spółdzielczych w procesie wdrażania rekomendacji D?, ludzie czy technologie budują wizerunek i markę banku spółdzielczego? m.in. na tego typu pytania szukano odpowiedzi podczas IV Forum Informatyki w Bankowości Spółdzielczej, które 13 marca br. odbyło się w Warszawie.

13 marca 2014Przyznano Finansowe Oskary

13 marca 2014 r. przedstawiciel KZBS uczestniczył w uroczystym finale V  – jubileuszowej edycji plebiscytu zorganizowanego przez Bankier.pl oraz PayU S.A., na najlepsze produkty finansowe 2013 roku, oferowane przez polskie banki.

13 marca 2014Bank Spółdzielczy na balu

W lutym br. pracownicy, Rada oraz Zarząd Banku Spółdzielczego w Miliczu  uczestniczyli w dwóch balach charytatywnych.

12 marca 2014„Wierszyki łamiące języki”

Tak brzmiał tytuł projektu zainicjowanego przez logopedów dwóch placówek, Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie i Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Nakle n/Not Filia w Szubinie – Hanny Lipińskiej i Jadwigi Erdmann. W ramach projektu 6 marca br. przeprowadzono I Przegląd Wierszy Logopedycznych. Bank Spółdzielczy w Szubinie był jednym ze sponsorów wydarzenia.

12 marca 2014Bank Spółdzielczy w Miliczu nagrodzony!

Bank Spółdzielczy w Miliczu  otrzymał „Złotą Kielnię” za renowację zabytkowego ratusza w Sułowie, w którym obecnie mieści się filia Banku.

10 marca 2014"Radość spod kapelusza" z Hexa Bankiem Spółdzielczym

W dniach 7-9 marca 2014 r. odbyła się VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego im. Hanki Bielickiej „Radość spod Kapelusza”.

06 marca 2014KZBS na debacie regulacyjnej EACB w Brukseli

W dniu 4 marca br. w Brukseli odbyła się debata regulacyjna „Między regulacjami i potrzebą wznowienia lokalnego rozwoju: rola banków spółdzielczych”, organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB), przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego (EESC). W debacie uczestniczył przedstawiciel Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

06 marca 2014Banki spółdzielcze zalecają podejście równoważące regulacje i pobudzanie lokalnego wzrostu w Europie - komunikat prasowy EACB dotyczący debaty regulacyjnej

Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB) opublikowało komunikat prasowy dotyczący debaty regulacyjnej „Między regulacjami i potrzebą wznowienia lokalnego rozwoju: rola banków spółdzielczych”, która odbyła się w dniu 4 marca br. w Brukseli. W debacie uczestniczył przedstawiciel Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

06 marca 2014Nowy raport Oliver Wyman dotyczący banków spółdzielczych

Podczas zorganizowanej przez Europejskie Stowarzyszenie Banków Spółdzielczych (EACB) w dniu 4 marca br. w Brukseli debaty regulacyjnej „Między regulacjami i potrzebą wznowienia lokalnego rozwoju: rola banków spółdzielczych”, przedstawiony został nowy raport firmy konsultingowej Oliver Wyman dotyczący banków spółdzielczych.

06 marca 2014Platyna, Srebro i Miedź dla banków spółdzielczych

3 marca br. Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej (CBCK) ogłosiło laureatów konkursu "Instytucje i Produkty Finansowe Roku 2013".

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy