Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
Już po raz czternasty Krajowy Związek Banków Spółdzielczych organizuje Konkurs „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej”.
Zachęcamy banki spółdzielcze do pobrania infografiki „Bank spółdzielczy to nie SKOK” i informowania swoich Członków i Klientów o różnicach pomiędzy tymi sektorami.
W marcowo-kwietniowym numerze magazynu „Głos Banków Spółdzielczych” opublikowany został materiał pt. „Ogólnopolskie wydarzenie – lokalne korzyści” ukazujący potencjał marketingowy Święta Spółdzielczości Bankowej (ŚSB), a także przybliżający tegoroczną ...

Aktualności

19 grudnia 2014Działania KZBS w związku z nadmiernymi obciążeniami banków spółdzielczych

Krajowy Związek Banków Spółdzielczych 16 grudnia br. wystosował do Ministra Finansów, Pana Mateusza Szczurka pismo, w którym zwraca uwagę na nadmierne obciążenia finansowe sektora bankowości spółdzielczej. Pismo skierowano również do Pani Premier Ewy Kopacz 18 grudnia br.

19 grudnia 2014Szlachetna Paczka z udziałem BS w Miliczu

Bank Spółdzielczy w Miliczu po raz drugi przystąpił do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”.

18 grudnia 2014Odcinek 19 – Rekomendacja 19

„Bank powinien jednoznacznie wskazywać klientowi czy występuje w roli pośrednika ubezpieczeniowego, czy ubezpieczającego.”

17 grudnia 2014Życzenia od KZBS

.

16 grudnia 2014Szlachetna Paczka od SANBanku

Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny zaangażował się w ogólnopolską akcję Szlachetna Paczka. W tym roku pracownicy banku przygotowali świąteczne paczki dla 3 rodzin.

15 grudnia 2014Szlachetna Paczka od Banku Spółdzielczego w Raciborzu

Cieszy nas, że Akcja „Szlachetna Paczka” po raz kolejny odbywa się na terenie Raciborza – deklarują pracownicy Banku.

12 grudnia 2014Spotkanie w sprawie implementacji dyrektywy PAD

W dniu 8 grudnia br. w Warszawie, w Ministerstwie Finansów odbyło się spotkanie dotyczące sposobu implementacji dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/92/UE z dnia 23 lipca br. ws. porównywalności opłat związanych z rachunkiem płatniczym, przenoszenia rachunku płatniczego oraz dostępu do podstawowego rachunku płatniczego.

11 grudnia 2014Odcinek 18 – Rekomendacja 18

„Wynagrodzenie banku z tytułu oferowania produktów ubezpieczeniowych powinno być ustalane przy uwzględnieniu ponoszonych przez bank kosztów.”

10 grudnia 2014Startup Mixer i Jubileusz 10-lecia AIP z SBR Bank

Spółdzielczy Bank Rozwoju był gościem  Startup Mixera i Jubileuszu 10-lecia Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.  Okolicznościowe spotkanie odbyło się w Białymstoku, w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Zgromadziło około 200 osób.

10 grudnia 2014Znamy Orły Agrobiznesu  - EDYCJA 49

10 grudnia br. w auli Domu Literatury w Warszawie odbyła się 49 edycja konkursu „Orzeł Agrobiznesu” nagroda pod honorowym patronatem Wicemarszałka Sejmu RP – Eugeniusza Grzeszczaka za sukces rynkowy firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia, firmy handlowej i banku działającego na rzecz agrobiznesu.

10 grudnia 2014Prace nad projektem ustawy o rachunkowości

W dniu 3 grudnia br. w Warszawie, w Ministerstwie Finansów odbyła się konferencja uzgodnieniowa dotycząca projektu ustawy o zmianie ustawy o rachunkowości oraz innych ustaw, której celem było omówienie zgłoszonych uwag. W konferencji wzięli udział Przedstawiciele KZBS.

09 grudnia 2014Posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej

W dniu 4 grudnia br. w siedzibie Związku Banków Polskich, odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej z udziałem Pana Wojciecha Kwaśniaka – Zastępcy Przewodniczącego UKNF oraz Pana Dariusza Twardowskiego, Dyrektora Departamentu Bankowości Spółdzielczej i Pana Roberta Wiśniewskiego, Zastępcy Dyrektora Departamentu Bankowości Spółdzielczej.

05 grudnia 2014Tradycja kontra nowoczesność - o bankach spółdzielczych w Pulsie Biznesu

Puls Biznesu w wydaniu z 4 grudnia br. opublikował relację z panelu poświęconego bankom spółdzielczym, który odbył się w ramach VII Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych. Partnerem panelu był Krajowy Związek Banków Spółdzielczych oraz banki spółdzielcze i zrzeszające.

05 grudnia 2014Odcinek 17 – Rekomendacja 17

„Bank będący ubezpieczającym może otrzymywać od klienta wyłącznie zwrot kosztów związanych z zawarciem i obsługą umowy ubezpieczenia.”

04 grudnia 2014Spotkanie w sprawie projektu ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych

3 grudnia br. z inicjatywy Rady Krajowego Związku Banków Spółdzielczych odbyło się spotkanie konsultacyjne, którego celem była dyskusja nad projektem ustawy o funkcjonowaniu banków spółdzielczych ich zrzeszaniu się i bankach zrzeszających.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy