Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
2 marca br. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych skierował pismo do Przewodniczącego Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa spółdzielczego Marka Gosa, w którym sygnalizuje potrzebę zmian niektórych zapisów projektu ustawy prawo s...
Poniżej zamieszamy odpowiedź Ministra Finansów w sprawie pism KZBS adresowanych do Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Finansów.
W dniu 18 lutego br. odbyło się posiedzenie Rady Konsultacyjnej Sektora Bankowości Spółdzielczej, w którym wzięli udział przedstawiciele Zarządów, Rad Zrzeszeń i Rad Nadzorczych banków zrzeszających oraz KZBS i ZBP.

Aktualności

21 października 2014Karta zaprojektowana przez Bank Spółdzielczy we Wschowie

Klienci indywidualni Banku Spółdzielczego we Wschowie mogą od 12 września 2014 roku korzystać z karty MasterCard Debit PayPass z nowym wizerunkiem.

17 października 2014150 lat Banku w Janikowie

W dniu 10 października w Hotelu „Atut” w Licheniu odbyła się gala zorganizowana z okazji jubileuszu 150-lecia działalności Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Janikowie.

17 października 2014Programy ramowe UE w latach 2014-2020

W dniu 7 października br. w Klubie Bankowca  w Warszawie odbyło się, na zaproszenie Krajowego Punktu Kontaktowego (KPK) ds. Instrumentów Finansowych Programów UE, seminarium branżowe pt.  Instrumenty gwarancyjne w programach ramowych UE 2014-2020.

16 października 2014Odcinek 10, Rekomendacja 9

„Bank powinien prowadzić rzetelną politykę informacyjną oraz zapewnić, że dystrybucja produktów ubezpieczeniowych w ramach bancassurance nie będzie generować ryzyka oferowania produktów niedostosowanych do potrzeb klientów.”

14 października 2014Konferencja KZBS pod patronatem Narodowego Banku Polskiego

W dniu 19 listopada br. w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie odbędzie się konferencja KZBS „Model funkcjonowania bankowości spółdzielczej a stabilność sektora i efektywność banków spółdzielczych”, nad którą patronat objął Narodowy Bank Polski.

13 października 2014Turniej Charytatywny z BS w Koronowie

W sobotę 11 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koronowie odbył się siatkarski Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego.

13 października 2014Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich z BS we Wschowie

Dnia 14 września br. odbyły się pierwsze w Polsce Mistrzostwa Szkółek Kolarskich na terenie Bike Parku w Obiszowie. Bank jako Mecenat Sportu Dzieci i Młodzieży uczestniczył w tym ogólnopolskim wydarzeniu.

09 października 2014Z wizytą w Banku Spółdzielczym

W dniu 6 października br. Bank Spółdzielczy w Limanowej gościł uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Sadku-Kostrzy. Wizyta odbyła się w ramach programu SKO.

09 października 2014Najwyższa jakość w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej

W dniu 6 października br. podczas Gali Finałowej Programu Najwyższa Jakość Quality International 2014,  wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej odebrał Złote Godło i tytuł Laureata Konkursu w kategorii QI Services - usługi najwyższej jakości za: "Innowacyjną usługę biometrii Finger Vein".

09 października 2014Odcinek 9, Rekomendacja nr 8

„Zarząd banku i rada nadzorcza są odpowiedzialne za zapewnienie, aby zasady (polityka) rachunkowości w zakresie rozliczania przychodów z tytułu sprzedaży produktów ubezpieczeniowych była zgodna z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie, przede wszystkim zasadą przewagi treści ekonomicznej nad formą prawną oraz zasadą współmierności przychodów i kosztów.”

07 października 2014Bank Spółdzielczy w Limanowej wspiera przedsiębiorstwa społeczne

W dniu 2 października br. w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, po raz czwarty wręczone zostały nagrody dla Małopolskich Liderów Przedsiębiorczości Społecznej, których fundatorem jest Bank Spółdzielczy w Limanowej.

06 października 2014SANBank sprzedaje złoto

W wyniku nawiązania współpracy pomiędzy Nadsańskim Bankiem Spółdzielczym, a Mennicą Wrocławską za pośrednictwem sklepu internetowego www.zlotysanbank.pl można dokonać zakupu złota inwestycyjnego.

06 października 2014V Forum Informatyki w Bankowości Spółdzielczej

Zapraszamy przedstawicieli banków spółdzielczych do bezpłatnego udziału w V edycji Forum Informatyki w Bankowości Spółdzielczej, które odbędzie się 5 listopada w Warszawie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn „Głos Banków Spółdzielczych”.

03 października 2014Jubileusz 110-lecia Banku Spółdzielczego w Nasielsku

W dniu 27 września br. Bank obchodził jubileusz 110-lecia swojej działalności. Uroczysta Gala Jubileuszowa odbyła się w Sali bankietowej BELLE EPOQUE w Winnicy.

02 października 2014Odcinek 8, Rekomendacja nr 7

„Bank powinien prowadzić działalność w sposób nie powodujący wystąpienia konfliktu interesów, w szczególności bank powinien zapewnić, że nie będzie dochodziło do jednoczesnego, w tym faktycznego, występowania banku jako ubezpieczającego i pośrednika ubezpieczeniowego.”

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy