Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
ZAMKNIJ
 
„W przypadku, gdy klient ma status ubezpieczonego, a bank jest ubezpieczającym, bank powinien podejmować działania w interesie klienta lub jego spadkobierców.”
W dniu 10 października w Hotelu „Atut” w Licheniu odbyła się gala zorganizowana z okazji jubileuszu 150-lecia działalności Piastowskiego Banku Spółdzielczego w Janikowie.
W dniach 22-25 września br. w Katowicach odbył się IV Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski, Przewodniczący Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso oraz Parlament Europejski. Wśród wielu znamienitych gości...

Aktualności

09 czerwca 2014SANBank w plenerze

Nadsański Bank Spółdzielczy, jak co roku aktywnie włącza się w wydarzenia organizowane w sezonie letnim. W miniony weekend 6-8 czerwca  za sprawą  XV jubileuszowej edycji imprezy gospodarczo-kulturalnej  „Wiklina 2014”, obecny był w europejskiej stolicy wikliny - Rudniku nad Sanem.

04 czerwca 2014 Rodzinnie z Hexa Bank Spółdzielczy

Przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piątnicy, 3 czerwca br. zorganizowano Piknik Rodzinny połączony z obchodami Dnia Dziecka. Na pikniku nie zabrakło również stoiska Hexa Banku Spółdzielczego.

02 czerwca 2014Bank Spółdzielczy w Radziechowach-Wieprzu zmienił nazwę

Od 1 czerwca br. w związku ze zmianą brzmienia Statutu Banku nastąpiła zmiana nazwy Banku Spółdzielczego w Radziechowach-Wieprzu jako podmiotu gospodarczego.

02 czerwca 2014Sukces Linguo HEXA Bank RALLY TEAM

Kolejny sprawdzian załogi i sprzętu Linguo Hexa Bank Rally Team zakończył się wielką, pozytywną niespodzianką.

30 maja 2014Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

30 maja br.  w siedzibie Banku Spółdzielczego w Skierniewicach przeprowadzono Konkurs Wiedzy Ekonomicznej. Jego celem było m.in. wsparcie edukacji ekonomicznej młodzieży.

30 maja 2014SBR Bank Kapitalnym Przedsiębiorstwem Województwa Podlaskiego

Spółdzielczy Bank Rozwoju z siedzibą w Szepietowie uzyskał tytuł „Kapitalne Przedsiębiorstwo Województwa Podlaskiego” oraz wyróżnienie w Rankingu Superfirmy 2014 zorganizowanym przez Gazetę Współczesną.

29 maja 2014Nagrodzono banki spółdzielcze

W dniu 28 maja br. miała miejsce uroczysta Gala „Najlepszy Bank” w trakcie której ogłoszono wyniki konkursów: Najlepszy Bank 2014 oraz Bankowy Menedżer 2013.

28 maja 2014Koncertowo z Akademią Edukacji Ekonomicznej JUNIOR

6 czerwca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach zagra reggae`owy skład PAJUJO. Koncert zespołu jest swoistym podsumowaniem dotychczasowych działań podejmowanych w ramach projektu Akademia Edukacji Ekonomicznej JUNIOR Banku Spółdzielczego w Skierniewicach.

27 maja 2014Debata o spółdzielczych instytucjach finansowych w Super Express

Na naszej stronie internetowej informowaliśmy o tym, że 6 maja br. odbyła się debata pn. „Czy spółdzielcze instytucje finansowe mają przed sobą przyszłość?”. Dziś można zapoznać się z jej wersją on-line.

26 maja 2014Bitwa Wyrska z Bankiem Spółdzielczym

24 maja br. odbyła się dziesiąta jubileuszowa edycja inscenizacji historycznej Bitwa Wyrska - Bój o Gostyń. Bank Spółdzielczy w Jastrzębiu Zdroju kolejny raz znalazł się wśród sponsorów tego przedsięwzięcia.

26 maja 2014„Wyróżniające się banki spółdzielcze” roku 2014

Podczas uroczystej gali zorganizowanej w ramach VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej, ogłoszono laureatów Krajowego Rankingu „Wyróżniające się banki spółdzielcze”.  

20 maja 2014100 lat Banku Spółdzielczego w Nadarzynie

Uroczystość 17 maja br. zainaugurowano odsłonięciem tablic pamiątkowych przed lokalem Banku w Żabiej Woli oraz w Nadarzynie.

20 maja 2014Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej po raz szósty!

20 maja br. rozpoczęto dwudniowe, VI Forum Technologii Bankowości Spółdzielczej. Uczestniczą w nim prezesi, członkowie zarządów oraz osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowoczesnych technologii w bankach spółdzielczych. Krajowy Związek Banków Spółdzielczych podczas Forum reprezentowała prezes Zarządu KZBS, Krystyna Majerczyk-Żabówka.

16 maja 2014"Twój Bank"

To tytuł bezpłatnego magazynu Vistula Bank, który w wersji papierowej od 19 maja br. będzie dostępny w oddziałach Banku.

15 maja 2014Posiedzenie Grupy Roboczej EACB ds. nadzoru bankowego

W dniu 9 maja br. w Rzymie odbyło się posiedzenie Grupy Roboczej Europejskiego Stowarzyszenia Banków Spółdzielczych (EACB) ds. nadzoru bankowego. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji bankowości spółdzielczej z całej Europy, w tym delegat Krajowego Związku Banków Spółdzielczych.

« poprzednie ... 4 5 6 7 8 [ 9 ] 10 11 12 13 ... następne »

Galeria fotoreportaży

Partnerzy